Reception +420 777 711 322

Open daily 10:00 AM - 00:00 AM

English

Kontakt

Od 09.10.2020 provozujeme pouze Ubytovací služby a Masérské služby.

Z důvodů nařízení vlády od 09.10.2020 a upravené od 14.10.2020 neprovozujeme wellness služby do odvolání.

Jste-li náš pravidelný klient, můžete nám zavolat nebo napsat, v provozu zůstává dle pravidel, časů a maximálního počtu osob, které nařídila vláda následující:

Ubytovací služby + Masáže

- masáže probíhají normálně, nejsou v rozhodnutí vlády
- mohou být maximálně 2 osoby v místnosti
- nepodáváme žádné otevřené nápoje, ani drinky, zmrzlinové poháry nebo cokoliv je rozbaleno, podáváme pouze (do výdejního boxu do 20:00) zavřené láhve sektu, vína nebo nealko
- nedáváme do zón ovocné mísy (bez náhrady)
- místo karafy s vodou dáváme 2x balenou vodu 0,5l (do výdejního boxu do 20:00)
- například pokud máte ve voucheru drinky, dostanete na vyžádání (do výdejního boxu do 20:00) láhev sektu Bohemia 0,7l místo drinků nebo pohárů

K Ubytovacím službám:

- pronájem je možný klasicky zón 1 až 5 (VIP), ale nejsme s Vámi v zónách a nemáme jak zkontrolovat, co tam budete dělat, je důležité dodržovat nařízení vládou.

- je ZÁKAZ jít do vířivky - vířivka je sice zapnuta, protože se musí filtrovat přes pískovou filtraci a jsou elektricky propojeny, vířivku není možné jen tak vypustit a vypnout na 2 týdny bez odstavení specializovanou firmou, tedy na 2 týdny je nereálné ji "zazimovat" - pro zájemce o Ubytovací služby ale platí přísný ZÁKAZ jít do vířivky!

- je ZÁKAZ jít do sauny - sauna je VYPNUTA při příchodu klienta, ale není možné odpojit tlačítko jejího zapnutí na sauně, protože je napojena na celý okruh v zóně

- výše uvedené zákazy vířivky, sauny nebo mís jsou bez náhrady částky z voucheru nebo kompenzace z ceníkové ceny, máte ale viz. výše možnost využít bezplatný přesun na jiný termín po skončení vládních opatření

Všechny vouchery koupené na našem webu nebo jinde budou mít prodlouženu platnost automaticky o délku vládních omezení (nemožnosti poskytovat wellness služby a plnou hostinskou činnost) a uhrazené rezervace samozřejmě nahradíme v jiný termín.

Pokud máte Uplatněný voucher k nám z jiného webu s termínem rezervace v termínu, kdy bude stále zákaz provozování wellness služeb vyhlášený vládou, voucher zůstane na jiném webu Uplatněný, ale v našem systému bude K Použití, samozřejmě voucher automaticky u nás prodloužíme o počet dnů, kdy bude zákaz provozovat wellness služby.

Pokud máte Neuplatněný voucher k nám z jiného webu (tedy prozatím bez konkrétního datumu rezervace) a chcete-li jej u nás využít později, než je na něm uvedena platnost, je nutné zkontaktovat prosím recepci e-mailem nebo telefonicky s kodem voucheru, který na jiném portálu Použijeme a v našem systému nastavíme voucher "K Použití" s prodloužením platnosti o tolik dnů, které bude trvat zákaz provozování wellness služeb. Bez Uplatnění přes naši recepci Vám voucher jinde bohužel propadne, nemůžeme ovlivnit jeho prodloužení, pokud není koupen na našem webu nebo námi na jiném webu Uplatněn.


Děkujeme a doufáme, že zákaz provozování wellness služeb bude vládou brzy zrušen a budou co nejmenší zdravotní následky pro všechny.

Přejeme hezký den a hodně zdraví

Tým WELLNESS-RELAX.CZAKTUÁLNĚ NEPLATÍ - PRODLOUŽENÁ ZIMNÍ ZÁKLADNÍ PROVOZNÍ DOBA:

Od listopadu do dubna budeme mít otevřeno DENNĚ nově od 09:00 do 01:00.
Od května do října budeme mít otevřeno DENNĚ od 10:00 do 24:00.
Pro celý rok samozřejmě platí možnost NONSTOP pronájmu, ale ceny jsou jiné dle ceníku pro časy mimo základní provozní dobu.


WELLNESS RELAX - luxusní privátní wellness

Adresa: Kolbenova 1094, Praha 9 Hloubětín

Jsme boční vchod budovy PENNY marketu, máme vždy volný parking a jsme přímo u zastávky Lehovec!
Pozor - Google mapy mají problém s navigací čísla domu Kolbenova 1094 a zavádějí návštěvníky jinam, nejlépe použijte Mapy.cz, které navádějí správně.

tel icoRecepce: +420 777 711 322

mail ico E-mail: recepce@wellness-relax.cz

Otevřeno denně: Pondělí - Neděle: 10:00 - 24:00

mail ico Základní otevírací doba bez předchozího objednání je u nás denně od 10:00 do 24:00, prodloužená otevírací doba od 09:00 do 01:00 (dle dohody i déle) je pouze pro objednávky minimálně 1 den dopředu s potvrzením a pro tyto časy platí jiné ceny, viz. sekce ceník.

mail ico Parking: máme vždy volný soukromý parking přímo u naší provozovny zdarma

 • Městská integrovaná doprava: jsme 50 metrů od tramvajové a autobusové zastávky Lehovec
 • Tramvaj: číslo 16, 25, 92, 94
 • Autobus: číslo 186 a 912
 • Metro: stanice metra B Hloubětín, a pak 2 zastávky tramvají na stanici Lehovec


Sledujte naše aktuální akce a novinky na sociálních sítích:

facebook icohttps://www.facebook.com/wellnessrelax.cz/

instagram icohttps://www.instagram.com/wellness_relax_cz/

twitter icohttps://twitter.com/WellnessRelaxCz


Prodej voucherů:
WELLNESS RELAX s.r.o., se sídlem Kolbenova 1094, 198 00 Praha 9 – Hloubětín, IČ: 04518811
Datová schránka ID: „65cazq2“
E-mail: admin@wellness-relax.cz

Online rezervace, pronájem zón, prodej zboží, hostinská činnost:
WELLNESS P9 s.r.o., se sídlem Kolbenova 1094, 198 00 Praha 9 – Hloubětín, IČ: 04566009
Datová schránka ID: „g59b4i2“
E-mail: info@wellness-relax.cz
E-mail: recepce@wellness-relax.cz

Prodej a provoz masáží:
WELLNESS SPA s.r.o., se sídlem Kolbenova 1094, 198 00 Praha 9 – Hloubětín, IČ: 07957785
Datová schránka ID: „tn6xqqg“
E-mail: spa@wellness-relax.cz

Platit můžete:

 • Hotově - v CZK nebo EUR
 • Platebními kartami na provozovně - VISA, VISA Electron, Mastercard, Mastercard Electron, Maestro, Dinners Club, UnionPay, JCB, Vpay
 • GoPay - online na webu platebními kartami a převody přes GoPay - superCash, mPayment, Paysafecard, GoPay peněženkou, Paypal. Bitcoiny - za rezervaci zóny, uložení financí na depozit u nás nebo za objednávku voucherů
 • Benefit Plus - jsme smluvním partnerem pro vlastníky karet Benefit Plus, je možnost platit kartou na provozovně i v eshopu
 • Převodem - na náš bankovní účet ve Fio bance: 2301595860 / 2010 (při platbě předem tak, aby platba byla připsána na náš účet minimálně 1 den před rezervací)
 • PayPal - online platbou předem přes platební systém Paypal, link na platbu Paypal je zde - ideální pro rychlou platbu kartou pro hlavně atypické objednávky, které potřebujeme mít potvrzeny co nejdříve pro přípravu zóny a další objednání zboží nebo rezervaci
 • Od dubna 2020 jsme se rozhodli, že vzhledem k vyšším a nezanedbatelným nákladům při platbě veškerými platebními kartami bezhotovostně je částka k úhradě navýšena o +5%, při platbě přes PayPal je navýšena o +8%, u Benefit karty je částka navýšena o +10%. Při platbě hotově platí částky uvedené v ceníku.